Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Šachy - DDM Symfonie Poděbrady

1.liga 2015/16

1.liga mládeže 2015/16

 

Konečný stav s tabulkou je níže odkazem na databázi Šachového svazu ČR.

http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1562

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK AD Jičín 7 1 1 22 35.5 26
2. ŠK Ortex Hradec Králové 7 0 2 21 35.0 28
3. ŠKM Lanškroun 5 3 1 18 33.5 29
4. DDM Symfonie Poděbrady 5 2 2 17 30.5 25
5. TJ Štefanydes Polička B 5 1 3 16 30.5 25
6. ŠK Hlinsko 4 1 4 13 26.0 21
7. Novoborská šachová akademie 3 2 4 11 26.5 20
8. ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 2 0 7 6 19.5 14
9. Panda Rychnov n. Kn. 2 0 7 6 16.5 12
10. ŠK Ústí n. O. 0 0 9 0 16.5 9

 

10.kolo

DDM Symfonie Poděbrady   Panda Rychnov n. Kn.
Škrabánek Matěj (M) 1549F 1 - 0 1500F Trojtl Jan
Kronowetter Bořivoj 1499F 0 - 1 1480F Horák Jan
Novotný Martin (M) 1512F 1 - 0 1220F Daněk Jakub
Němeček Lukáš (SM) 1584F 1 - 0 1170N Ročková Adéla (D)
Novotná Tereza (D) 1520F 1 - 0 1153N Nosál Marek (SM)
Němeček Pavel (SM) 1375F 1 - 0 1000N Dostálek Patrik (SM)
  5 : 1

9.kolo

ŠK Ortex Hradec Králové   DDM Symfonie Poděbrady
Wagner Vojtěch 2105F 1 - 0 1549F Škrabánek Matěj (M)
Sucharda David 2040F 1 - 0 1499F Kronowetter Bořivoj
Vítová Anna 1582F 1 - 0 1512F Novotný Martin (M)
Sucharda Tomáš (M) 1600F 1 - 0 1584F Němeček Lukáš (SM)
Rokoš Filip (SM) 1646F ½ - ½ 1520F Novotná Tereza (D)
Ranný Lukáš (M) 1461F ½ - ½ 1375F Němeček Pavel (SM)
  5 : 1  

8.kolo - VOLNO

7.kolo

ŠK Lípa - DDM Hradec Králové   DDM Symfonie Poděbrady
Gloser David (M) 1804F 1 - 0 1549F Škrabánek Matěj (M)
Ležík Jan 1462F ½ - ½ 1499F Kronowetter Bořivoj
Pražák Viktor (SM) 1221F ½ - ½ 1512F Novotný Martin (M)
Krtička Jakub (M) 1212N 0 - 1 1584F Němeček Lukáš (SM)
Winter Ondřej (SM) 1216N 0 - 1 1520F Novotná Tereza (D)
Olšák Vojtěch (M) 1000N 0 - 1 1375F Němeček Pavel (SM)
  2 : 4

6.kolo

DDM Symfonie Poděbrady   Novoborská šachová akademie
Škrabánek Matěj (M) 1549F 0 - 1 2110F Liška Jiří
Kronowetter Bořivoj 1499F 0 - 1 1609F Hofman Kryštof (SM)
Novotný Martin (M) 1512F ½ - ½ 1487F Doubek Jakub
Němeček Lukáš (SM) 1584F 1 - 0 1457F Křížek Vladimír
Novotná Tereza (D) 1520F 1 - 0 1561F Paulus Václav
Němeček Pavel (SM) 1375F 1 - 0 1175F Hurtík Matěj (SM)
  :

5.kolo

ŠK AD Jičín   DDM Symfonie Poděbrady
Kožúšek Daniel 2274F 1 - 0 1549F Škrabánek Matěj (M)
Kabelka Ondřej 1875F 1 - 0 1499F Kronowetter Bořivoj
Sajdl Jan 1627F 1 - 0 1512F Novotný Martin (M)
Kašík Martin (M) 1543F 0 - 1 1584F Němeček Lukáš (SM)
Janouch Jáchym Štěpán (SM) 1572F ½ - ½ 1520F Novotná Tereza (D)
Fojt Petr (M) 1438F ½ - ½ 1293F Kronowetter Aleš (M)
  4 : 2

4.kolo

ŠKM Lanškroun   DDM Symfonie Poděbrady
Havelka Josef 2271F 1 - 0 1549F Škrabánek Matěj (M)
Doleček Matěj 1578F ½ - ½ 1499F Kronowetter Bořivoj
Kupsa Matěj 1698F 0 - 1 1512F Novotný Martin (M)
Kolomý Adam 1601F 0 - 1 1584F Němeček Lukáš (SM)
Kalousová Julie (D M) 1390F ½ - ½ 1520F Novotná Tereza (D)
Chládek Josef (M) 1187N 1 - 0 1375F Němeček Pavel (SM)
  3 : 3

3.kolo

DDM Symfonie Poděbrady   ŠK Ústí n. O.
Škrabánek Matěj (M) 1549F 1 - 0 1450F Holásek Vojtěch
Kronowetter Bořivoj 1499F ½ - ½ 1414F Píše Jiří
Novotný Martin (M) 1512F ½ - ½ 1490F Holásek Vít
Němeček Lukáš (SM) 1584F 1 - 0 1166F Holásková Veronika (D M)
Novotná Tereza (D) 1520F 1 - 0 1452N Píše Michal (SM)
Němeček Pavel (SM) 1375F 1 - 0 1176N Dudlová Kateřina (D SM)
  5 : 1

2.kolo

ŠK Hlinsko   DDM Symfonie Poděbrady
Říha Vojtěch (M) 1904F 1 - 0 1549F Škrabánek Matěj (M)
Novotný Ondřej (M) 1417F 0 - 1 1499F Kronowetter Bořivoj
Vašková Marie (D M) 1497F 1 - 0 1512F Novotný Martin (M)
Ročňák Michal (M) 1650F 0 - 1 1584F Němeček Lukáš (SM)
Pešek Patrik (M) 1435F 0 - 1 1520F Novotná Tereza (D)
Zelenka Petr 1259N 1 - 0 1375F Němeček Pavel (SM)
  3 : 3

1.kolo

DDM Symfonie Poděbrady   TJ Štefanydes Polička B
Škrabánek Matěj (M) 1549F 0 - 1 1558F Simon Jakub
Kronowetter Bořivoj 1499F 0 - 1 1557F Pavlíček Lukáš (M)
Novotný Martin (M) 1512F 1 - 0 1549F Zeman Daniel (M)
Němeček Lukáš (SM) 1584F 1 - 0 1471F Simon Michal (M)
Novotná Tereza (D) 1520F 1 - 0 1642F Jareš Michal (SM)
Kronowetter Aleš (M) 1293F 1 - 0 1451F Brokl Daniel (M)
  4 : 2

 

TOPlist